AKP MYK’sı Yapıldı!

August 18th, 2017

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın AKP merkez yönetim kurulu ile yaptığı toplantının detayları belli oldu. toplantıda ağırlık verilen konuların başında kadın ve gençlerin daha çok teşkilatlarda yer alması gerektiği haber olarak duyuruldu. Bu kişilerin parti oylarını artıracak kişilerden seçilmesine de ağırlık verilmesi gerektiği haberler ile söylendi.

Yerel Seçimler için Anketler Gelmeye Başladı!

Toplantı sırasında ağırlık verilen konulardan biri de gündeme son haber olarak düştü. AR-GE başkanlığında yapılan referandum sonrası anketin sonuçlarının ortaya konduğu ankette AKP oy oranlarının genel seçimlerdeki seviyesini koruduğu görüldü. Yerel seçimlere yönelik olarak veri alınabilecek olan bu rakamlar parti yetkililerinin yüzünü güldürdü.

Partideki Ayrılıklara Vurgu Yapıldı!

Parti içinde partinin gelişmesini engelleyen kişilerden sürekli olarak şikayetlerini dile getiren Erdoğan son dakika haberler bilgilerinden edinilen açıklamaya göre sahaya inerek daha güçlü bir şekilde çalışmaların yapılması gerektiğini ortaya koydu. Mart 2019 tarihindeki yerel seçimlerde ilk başarısını ortaya tekrar koyacak olan genel başkan Erdoğan’ın bu konudaki tavrını güncel haberler ile sık sık takip edebileceğiz.

Leave a Reply

RSS Feed

Search